Informacja o wyborze oferty - wykonanie prac konserwatorsko - rekonstrukcyjnych przy wyposażeniu wnętrza limanowskiej apteki

Muzeum Regionalne Ziemi Limanowskiej informuje o wyborze oferty na wykonanie prac konserwatorsko - rekonstrukcyjnych przy wyposażeniu wnętrza limanowskiej apteki, znajdującej się w Muzeum Regionalnym Ziemi Limanowskiej, na potrzeby realizowanego mikrojektu pt. „ Świat dawnej apteki na polsko-słowackim pograniczu”, obejmującego konserwację istniejących 3 zabytkowych mebli, a także wykonanie rekonstrukcji 14 modułów mebli aptecznych na podstawie archiwalnych zdjęć, wraz z dokumentacją fotograficzną i projektem.

W załączniku znajduje się informacja z rozstrzygnięciem postępowania ofertowego.