POMIMO ZMIANY NAZWY NA ZACHODZIE BEZ ZMIAN

Muzeum Limanowa > POMIMO ZMIANY NAZWY NA ZACHODZIE BEZ ZMIAN
17:00

W piątek, 14 lutego w limanowskim Muzeum wystąpił zespół FRINN (exREDFORD). Był to kolejny koncert z cyklu JAM NA MARSIE.  Brytyjska muzyka niezależna stanowi inspirację dla zespołu, w ich rockowym brzmieniu widać jej mocne wpływy. To, co wyróżnia FRINN to przede wszystkim świetne teksty, a ich muzyka to niezwykle udane połączenie takich gatunków jak indie, rock i pop.

Piątkowy, walentynkowy występ był na bardzo wysokim poziomie, zespołowi udało się stworzyć wyjątkową atmosferę, a zaprezentowana setlista (która składała się z ich autorskich
kompozycji) okazała się być bardzo różnorodna. Zgromadzona publiczność entuzjastycznie przyjęła występ grupy – FRINN zdecydował się zagrać pod koniec dodatkowo, jeszcze raz jeden utwór. Zespół wczoraj po raz pierwszy wystąpił w następującym składzie:
Dominik Dudek – wokal, gitary, piano Łukasz Komala – gitary, wokal Jacek Pietrzak – bass, wokal Kajetan Pietrzak – perkusja, elektronika, sample, wokal.

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy mieli okazję wziąć udział w koncercie.

Autor:Joanna Biedroń