JESIEŃ Z MUZEUM „EKO WARSZTATY -NATURALNI, KULTURALNI!”

Muzeum Limanowa > JESIEŃ Z MUZEUM „EKO WARSZTATY -NATURALNI, KULTURALNI!”
08.10.2022
10:00

Rozpoczął się w Muzeum Regionalnym Ziemi Limanowskiej cykl jesiennych warsztatów. Nadchodzące zajęcia będą świetną zabawą w oparciu o jarzębinę.Czy można z niej zrobić tylko korale? Przekonajcie się sami, uczestnicząc w zajęciach od 10.00-12.00.
Koszt zajęć 15 zł/os. ZAPRASZAMY!

OŚWIADCZENIE O WYRAŻENIU ZGODY NA PUBLIKACJĘ WIZERUNKU

1. Niniejszym każdy uczestnik zapisany i biorący udział w warsztatach wyraża zgodę na używanie i rozpowszechnianie materiałów zawierających jego wizerunek

przez Muzeum Regionalne Ziemi Limanowskiej dla celów reklamowych, promocyjnych oraz marketingowych.

1. Niniejsza zgoda nie jest ograniczona ani czasowo, ani terytorialnie.
  2. Niniejsza zgoda obejmuje wszelkie formy publikacji, w szczególności filmy reklamowe, ulotki, plakaty reklamowe, drukowane materiały promocyjne, materiały w Internecie. Wizerunek może być użyty do różnego rodzaju form elektronicznego przetwarzania obrazu, kadrowania i kompozycji, bez obowiązku akceptacji produktu końcowego, lecz nie w formach obraźliwych lub ogólnie uznanych za nieetyczne.
  3. Niniejsza zgoda dotyczy wszelkich zajęć, warsztatów w Muzeum Regionalnym Ziemi Limanowskiej.
  4. Uczestnik warsztatów zrzekam się niniejszym wszelkich roszczeń, w tym również o wynagrodzenie (istniejących i przyszłych), z tytułu wykorzystywania swojego wizerunku na potrzeby jak w powyższej klauzuli.