JUŻ ZA ROK MATURA … KURS PRZYGOTOWAWCZY DO MATURY Z WIEDZY O SPOŁECZEŃSTWIE DLA KAŻDEGO!

JUŻ ZA ROK MATURA …

KURS PRZYGOTOWAWCZY DO MATURY Z WIEDZY O SPOŁECZEŃSTWIE DLA KAŻDEGO!

Chcesz się dobrze przygotować do matury z wiedzy o społeczeństwie. Skorzystaj z oferty Muzeum Regionalnego Ziemi Limanowskiej, które oferuje:

• Fachowe, rzeczowe lekcje dla niewielkich grup i indywidualnych osób z wiedzy o społeczeństwie odbywające się w Limanowej w budynku Muzeum Regionalnego Ziemi Limanowskiej przy ul. Józefa Marka 13
  • NAUKA PISANIA WYPRACOWANIA zgodnie z założeniami Centralnej Komisji Egzaminacyjnej.
  • Doświadczenie w przygotowywaniu uczniów do matury.
  • Profesjonalnie przygotowani prowadzący.
  • Wszechstronne przygotowanie ucznia pod kątem testowego egzaminu maturalnego oraz NOWEJ PODSTAWY PROGRAMOWEJ.

Kurs przygotowawczy do matury obejmuje:

- nauka pisania wypracowania, prac, referatów,
- praca na materiałach dostępnych tylko dla egzaminatorów,
- praca na materiałach występujących na egzaminie maturalnym,
- dobrze dobrane podręczniki i repetytoria,

- nauka obejmuje m.in.: wykorzystanie i tworzenie informacji oraz rozpoznawanie i rozwiązywanie problemów, poznanie procedur współdziałania w sprawach publicznych, zasad i procedur demokracji, podstaw ustroju Rzeczypospolitej Polskiej oraz praw człowieka i sposobów ich ochrony.

1. praca z uczniami w oparciu o sprawdzone metody
  2. przystępna cena: tylko 5 zł/os/60 min za zajęcia w grupach! zajęcia indywidualne – 20 zł/60 min!
  3. bardzo dobre warunki pracy i miła atmosfera
  4. kompetencja i umiejętności dydaktyczne
  5. praca w małych grupach od 2 do 6 osób!
  6. możliwość indywidualnego ukształtowania grafiku ( od wtorku do soboty)
  7. możliwość zorganizowania zajęć w wybranej miejscowości do 15 km dla grup 6 osobowych w cenie! Powyżej 15 km organizacja zajęć do konsultacji!
  8. możliwość ustalenia innych propozycji!

Kontakt: muzeumlim@gmail.com, tel.  18 337 20 42 (wt – sob: 8.00-16.00) lub znajdź nas na facebooku!