Oferta edukacyjna Muzeum Regionalnego Ziemi Limanowskiej na rok szkolny 2019/2020

Muzeum Regionalne Ziemi Limanowskiej przygotowało ofertę edukacyjną na rok szkolny 2019/2020.

Niniejsza oferta to zaproszenie do współpracy z Muzeum Regionalnym Ziemi Limanowskiej w celu uzupełnienia programu nauczania uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych oraz rozszerzania zainteresowań również osób dorosłych. W ofercie Muzeum znajduje się zwiedzanie wystaw stałych i czasowych wraz z usługą przewodnicką, warsztaty kaligraficzne i iluminatorskie, warsztaty z tworzenia szklanych witraży oraz turnieje gier planszowych. Ponadto w ofercie znajduje się wykaz lekcji i kursów jakie mogą być przeprowadzone przez pracowników muzeum, dotyczących zarówno tematyki regionalnej, jak  również tematów wybranych w celu poszerzania horyzontów wiedzy oraz umiejętności uczestników zajęć w sposób atrakcyjny i interesujący.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z Oferty Edukacyjnej 2019/2020 Muzeum Regionalnego Ziemi Limanowskiej, plik pdf ze szczegółowymi informacjami znajduje się do pobrania poniżej.

Oferta edukacyjna MRZL 2019-2020 (2)