Ostatnie bilety na koncert syberyjskie gwiazdy muzyki folk!

Już w ten czwartek 5 grudnia o godz. 20.00 zespół NAMGAR zagra wyjątkowy koncert dla limanowskiej publiczności w Muzeum Regionalnym Ziemi Limanowskiej. Zespół gości w Polsce w trakcie swojej europejskiej trasy koncertowej zaledwie tydzień i być może następna okazja do posłuchania zespołu na żywo będzie wiązała się z wycieczką do Moskwy. Dlatego wielbicieli muzyki folkowej, będącej połączeniem tradycyjnego brzmienia buriacko-mongolskiego oraz współczesnych elementów rocka, jazzu, folku, ambientu, popu informujemy, że zostały w sprzedaży jeszcze ostatnie bilety na koncert w Limanowej!

Przypominamy, że cena biletu wynosi: 40 zł  (przedsprzedaż do 3 grudnia) / 50 zł (4 i 5 grudnia) do zakupienia w siedzibie muzeum przy ul. Józefa Marka 13 w Limanowej. Rezerwacja biletów na koncert jest możliwa pod numerem telefonu: +48 183372042, lub mail:administracja@muzeum.limanowa.pl. Sprzedaż biletów lub odbiór biletów na koncert jest możliwy w kasie Muzeum przy ul. Józefa Marka 13 (wejście przy wschodniej ścianie budynku) - wtorek – sobota w godz. 8:00 – 16:00 lub w dniu koncertu na 30 minut przed koncertem. Za bilety można zapłacić gotówką osobiście w kasie Muzeum lub przelewem tradycyjnym na konto Muzeum Regionalnego Ziemi Limanowskiej pod numerem: 95 8804 0000 0000 0022 3223 0001 (BS w Limanowej). Szczegółowe informacje na Facebooku (Jam na Marsie)!

Tych, którzy jeszcze się nie zdecydowali, serdecznie zapraszamy do udziału w koncercie. Będzie to niepowtarzalna okazja by zetknąć się z tajemniczą, odległą kulturą. Dźwięki yatag (13-strunowa cytra), chanza (trzystrunowa lutnia) i morin khuur (dwuczęściowy instrument smyczkowy), oryginalne stroje oraz hipnotyzujący głos wokalistki Namgar Lkhasaranovej, połączone w nowoczesne aranżacje, to zapowiedź niezwykłego koncertu w cyklu Jam na MARSIE. W międzyczasie zachęcamy do posłuchania fragmentu koncertu NAMGAR: https://www.youtube.com/watch?v=AMPgSAJJLjw&feature=emb_rel_pause