25 sierpnia 2022

WAKACYJNE PODRÓŻE INSPIROWANE ŚREDNIOWIECZNYMI MAPAMI

Muzeum Limanowa > Aktualności > WAKACYJNE PODRÓŻE INSPIROWANE ŚREDNIOWIECZNYMI MAPAMI

Zakończyliśmy wakacyjne warsztaty w muzeum.
Finałem były iluminatorskie, wakacyjne podróże inspirowane średniowiecznymi mapami. Żeglowanie, nie łatwe, przy użyciu tradycyjnych pigmentów mineralnych, złota i pędzla z włosia wiewiórki. Wzdłuż linii brzegowych, a czasem wpływając na głębię oceanu, mimo strachu przed morskimi dziwnymi stworzeniami, smokami i syrenami.
Dumni z realizacji prezentujemy galerię

Dziękujemy uczestnikom wszystkich wakacyjnych warsztatów. Było nam bardzo miło, że chcieliście spędzić wakacyjne chwile właśnie w muzeum. Do zobaczenia niebawem.