30 grudnia 2022

Muzeum Limanowa > Aktualności > MŁODZIEŻ Z WARSZAWSKIEGO ODDZIAŁU KLUBU INTELIGENCJI KATOLICKIEJ NA WARSZTATACH W MUZEUM

W ostatnim tygodniu 2022 r. w muzealnych warsztatach brała udział  młodzież z Klubu Inteligencji Katolickiej w Warszawie.

We środę w ramach zajęć  pt. „Dotknij pergaminu i gęsiego pióra” pod kierunkiem pani Lidii studiowali renesansowe kroje pism w ramach.

W piątek wraz z panią Dorotą zgłębiali technikę malarstwa odwróconego  malując na szkle. Tematem przewodnim były pejzaże Limanowskie. W efekcie powstały indywidualne interpretacje.

Dziękujemy za udział i odwiedziny Muzeum pięknej Ziemi Limanowskiej.