JESIEŃ W MUZEUM - Oferta Edukacyjna 2017/2018 Muzeum Regionalnego Ziemi Limanowskiej

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się Oferta Edukacyjną 2017/2018. Muzeum Regionalne Ziemi Limanowskiej zaprasza do odwiedzania muzeum indywidualnie oraz w zorganizowanych grupach. W ofercie skierowanej zarówno do szkół, placówek oświatowych oraz osób dorosłych i seniorów, znajduje się zwiedzanie wystaw stałych i czasowych wraz z usługa przewodnicką, warsztaty kaligraficzne i iluminatorskie, warsztaty tworzenia szklanych witraży oraz szereg interesujących lekcji muzealnych, których tematyka dotyczy zarówno zagadnień regionalnych miedzy innymi z dziedziny etnografii i historii, ale również tematów, które mogą rozszerzyć krąg wiedzy i zainteresowań słuchaczy lub wzbogacić zakres ich umiejętności.
        Poniżej zamieszczony jest plik z pełną ofertą muzeum, do pobrania.