Muzeum Regionalne Ziemi Limanowskiej

Jarmark św. Marii Magdaleny

26 sierpień 2022
Głosujcie na naszą siedzibę czyli Dwór Marsów!

1 mln zł na zabytek z Twojej okolicy? Weź sprawy w swoje ręce i wyślij zgłoszenie w konkursie Nasz Zabytek.
Dwory, pałace, zamki, wieże, spichlerze, synagogi, a nawet szyby kopalniane - to kilka przykładów zabytków, które lokalne społeczności zgłosiły już w konkursie Nasz Zabytek w Twoim województwie. A Ty dostrzegasz w pobliżu miejsca, którym warto dać nowe życie? Nie zmarnuj szansy, by odmienić ich los. Zwycięski projekt może otrzymać od Fundacji Most the Most nawet 1 mln zł. Wyślij zgłoszenie w konkursie Nasz Zabytek. To tylko kilka prostych kroków. Fundacja czeka na zgłoszenia do 5 września 2022 r.
Nasz Zabytek to konkurs, w którym to Ty, Twoi bliscy i sąsiedzi możecie przyczynić się do stworzenia wyjątkowego miejsca wspólnych spotkań i inicjatyw. Dzięki Waszemu zaangażowaniu i Waszym zgłoszeniom, bliski Wam zabytek może zyskać nawet 1 milion złotych na rewaloryzację i nadanie mu nowej funkcji społecznej.
Jak zgłosić zabytek?
- Znajdź zabytek w okolicy, który jest dla Ciebie ważny i wart nadania mu nowej funkcji społecznej.
- Sprawdź czy miejsce, które chcesz zgłosić to na pewno zabytek nieruchomy wpisany do rejestru zabytków, wojewódzkiej lub gminnej ewidencji zabytków i czy jest własnością jednostki publicznej.
- Zrób zdjęcie zabytku.
- Wypełnij i prześlij elektroniczny formularz zgłoszeniowy.
Ważne! Im więcej zgłoszeń na zabytek tym większe szanse na jego zwycięstwo. Zachęć do udziału w konkursie swoich sąsiadów, znajomych i bliskich!
Więcej informacji, wskazówki oraz formularz zgłoszeniowy znajdziesz na stronie: https://mostthemost.pl/nasz-zabytek-wielkopolskie.../